.

.

New
водење на коленото качување дише лизга отворено кошарка подготвуваат јава Метал пролет професионален спортски Коленото Влошки

водење на коленото качување дише лизга отворено кошарка подготвуваат јава Метал пролет професионален спортски Коленото Влошки

DEN 888.00
DEN 2218.56

Стока
Достапно.

Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми.39 Цена : $28. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови.45
крајот
детали за производот
Пакет : Еден натоварени
Поврзани настава s :
Подолу детали за нашата продавница може да биде корисно за вас. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен. Купувачот треба да се обиде да ги пополни барање woth логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена откако ќе бидат поставени.30 Цена : $46.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.

Детали

Материјал:
Памук
Возраст:
Возрасни
Број На Модел На:
HXZT
Место на Потекло:
Кина
Пакување:
Еден натоварени
Модел:
Лактите
боја:
balck и црвена
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти