.

.

New
10Pcs Пластични Помине Уметност Впие Исклучување Капа Клип УВ Гел лак Смена да Заврши Почиста Алатка

10Pcs Пластични Помине Уметност Впие Исклучување Капа Клип УВ Гел лак Смена да Заврши Почиста Алатка

DEN 82.00
DEN 160.80

Стока
Достапно.


Опис : Сосема нов и висок квалитет. За вештачки нокти отстранување. Намали вишокот на ноктите, Обновливи Погоден за професионална и домашна употреба. Лесно да се справи и да работат. Прекрасен подарок за вас и вашите пријателки. Количина : 10 Pcs/Пакет Материјал : Пластични Клип Големина : Прибл. 5*2.1*1.7 cm Боја : Бела, Црна, Златна, црвена Роза, Виолетова, Сина, Зелена, Жолта, Портокалова, Розова
Како да се користи? 1. Внесен на подлоги со чиста acetone 2. Ставање на впива влошки за вештачки нокти 3. Со користење на овој чувар infibulate вештачки нокти и влошки и одржување на 5 до 10 minuets
Пакет се вклучени : 10 Pcs/Пакет Помине Уметност Впие Исклучување Клип Смена Капи Алатка
Ве молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!

Детали

боја:
Бела, Црна, Зелена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Злато, Портокал
Тип:
Отстранување На Облоги
НЕТО-WT.:
Материјал
Број На Модел На:
Клипот големина
Количина:
10pcs/пакет
Состојка:
боја
Тип На Објект:
Лак Смена
Бренд Име:
MFW
Свеж

Избор на клиенти