.

.

New
20pcs 4 Стрелаштво Стрели Пердуви Природни Турција Пердув Fletching Лов Стрели Десното Крило Пердуви

20pcs 4 Стрелаштво Стрели Пердуви Природни Турција Пердув Fletching Лов Стрели Десното Крило Пердуви

DEN 206.00
DEN 223.68

Стока
Достапно.


20pcs 4" Стрелаштво Стрели Пердуви Природни Турција Пердув Fletching Лов Стрели Десното Крило Пердуви
Опис На Производот :
Предмет : 100% сосема нов и висок квалитет
Име : Стрелките пердув
Должина : Околу 4 инчен
Облик : Пад форма
Крило : Десно крило
Материјал : Турција пердув
Боја : Розова боја, црна, портокалова, сина, црвена, зелена, бела, жолта, виолетова
За : Стрелаштво стрели додатоци
Пакетот Вклучува :
20x Стрелка пердув

Детали

боја:
портокалова, розова, црвена, бела, bule, зелена, црна, жолта, виолетова
Тип:
Стрелката
Пердув Материјал:
Пластични
Вратило Материјал:
Стаклени Влакна
Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
D046FS
Точка Материјал:
Челик
Бренд Име:
Д&П
производител:
Кина
Име:
Турција пердув, стрелка пердув, fletching, vanes
Материјал:
Турција Пердув
боја:
Пинк црна портокал сини црвена зелена бела yellow purple
Должина:
Approx 4 inch
Обликот:
Капка Форма
крило:
десното крило
За:
Стрелаштво стрели додатоци
Пакет:
20 компјутери стрелка пердув
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти