.

.

New
6/12/24pcs 85cm 'Рбет 500 Јаглерод Стрели со 5 Вистински Турција Пердув и Заменливи Совети за Извивам Лак Лов на птици Снимање

6/12/24pcs 85cm 'Рбет 500 Јаглерод Стрели со 5 Вистински Турција Пердув и Заменливи Совети за Извивам Лак Лов на птици Снимање

DEN 863.52

Стока
Достапно.

Ако пратката се враќа поради адреса грешка, купувачот треба да плати дополнителни превозот надомест за да се добие тоа.5 инчен
Пердув : мешани јаглерод стрелката
'Рбет : 500
Сите налози се обработуваат и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од плаќање избришани. Оваа информација е обезбедена од страна на превозот превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Враќа се прифатени во рок од 7 дена од датумот на породување за размена или продавница кредит. Ние не сме одговорни за услуга транзит време. Ве молиме контактирајте со нас без двоумење кога ќе ја добиете на секое прашање. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации откако shippingment е потврдено. Ние само можеме да прифатиме Alipay. Ве молам, разберете дека таксите се наплаќаат од страна на вашата земја и да не се дополнителни превозот цена. Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки и даноци не се вклучени во центарот цена или превозот цена. Можете слободно контактирајте со нашата служба за корисници тим во текот на работното време со кој било производ проблеми. Нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобра услуга на клиентите искуство е можно. Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на проценетиот временски период. Сите нарачки се испраќаат како клиент-choosed превозот метод. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.

Детали

боја:
6pcs, 12pcs, 24pcs
Бренд Име:
MUSEN
Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Лов
Вратило Материјал:
јаглерод
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
Број На Модел На:
'Рбетот 500 Јаглерод Стрели
Точка Материјал:
Челик
Вратило Материјал:
јаглерод
Пердув Материјал:
Пластични
Примена:
Лов, Снимање, Спорт Пракса
Место на Потекло:
Кина Копното
Должина:
85cm/33.5inch
Пердув:
мешани јаглерод стрелката
'Рбетот:
500
Свеж

Избор на клиенти