.

.

New
3/6/12 компјутери 8мм ' Рбет 300 Риболов Стрели Fiberglass Риба Стрели со Broadheads за Соединение/Извивам Лак и Fiberglass Стрелката

3/6/12 компјутери 8мм ' Рбет 300 Риболов Стрели Fiberglass Риба Стрели со Broadheads за Соединение/Извивам Лак и Fiberglass Стрелката

DEN 767.52

Стока
Достапно.

Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки и даноци не се вклучени во центарот цена или превозот цена. Ние не сме одговорни за услуга транзит време. Ако пратката се враќа поради адреса грешка, купувачот треба да плати дополнителни превозот надомест за да се добие тоа. Ве молиме контактирајте со нас без двоумење кога ќе ја добиете на секое прашање. Можете слободно контактирајте со нашата служба за корисници тим во текот на работното време со кој било производ проблеми. Оваа информација е обезбедена од страна на превозот превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress пораки за дополнителни информации за сите гаранции поврзани прашања. Ве молам, разберете дека таксите се наплаќаат од страна на вашата земја и да не се дополнителни превозот цена. Се врати превозот на трошоците да бидат покриени од страна на купувачот. Враќа се прифатени во рок од 7 дена од датумот на породување за размена или продавница кредит. Ако не сте задоволни со вашата шопинг искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Ве молиме овозможи доволно време за испорака и контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на проценетиот временски период. Ние ќе се потрудиме да најдат најдобро решение за проблемот. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.

Детали

боја:
3pcs, 6pcs, 12pcs
Бренд Име:
MUSEN
Употреба:
Лов
Пердув Материјал:
Други
Вратило Материјал:
Стаклени Влакна
Точка Материјал:
Челик
Број На Модел На:
'Рбетот 300 Риболов Стрели
Тип:
Стрелката
Должина:
88.5 cm
'Рбетот:
300
Материјалот во окното:
8мм солидна стаклена прачка
боја:
Црна
Стрелките на целата тежина:
105 g/pc
Свеж

Избор на клиенти