.

.

New
Соединение се поклонат и да Извивам лак стабилизатор Монтира на Ногата Апсорбира Шок Енергија за Стрелаштво Лов Снимање Лак Додаток

Соединение се поклонат и да Извивам лак стабилизатор Монтира на Ногата Апсорбира Шок Енергија за Стрелаштво Лов Снимање Лак Додаток

DEN 479.52

Стока
Достапно.


Соединение се поклонат и да Извивам лак стабилизатор Монтира на Ногата Апсорбира Шок Енергија за Стрелаштво Лов Снимање Лак Додаток
Опис : Боја : Црвена, Црна, Зелена, Сина Дијаметар 3.8 cm Материјал : Алуминиум Пакување големина : 11.2*7.5*2.5 Тежина : 75.9 g Карактеристика: Обратна лак универзална Лак шок апсорбер Апсорпција шок се Зголеми точноста Пакет се вклучени : 1 X Шок Апсорпција Топка

Детали

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна
Број На Модел На:
TP0142-5
Употреба:
Снимање
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
МАК
боја:
Црвена, Црна, Зелена, Сина
Име:
Шок Апсорпција Топка
За:
извивам лак
Материјал:
Алуминиум
Дијаметар:
3.8 cm
Тежина:
76 grams
Пакување големина:
11.2*7.5*2.5
Свеж

Избор на клиенти