.

.

New
Стрелаштво String Ниво Комбо Соединение лак Додаток 1 Парче Соединение лак String Ниво Комбо во Лов & Стрела и Лак

Стрелаштво String Ниво Комбо Соединение лак Додаток 1 Парче Соединение лак String Ниво Комбо во Лов & Стрела и Лак

DEN 362.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


3) ќе организира испорака за вас во текот на 2 работни дена откако ќе го поставите цел.
Откако пратката испрати, ние ќе ја додадете на следење на број, Можете да го најдете вашиот парцела ситуација во секое време.
4) За Некои далечна Земја, превозот време ќе подолго, ве молиме да бидете трпеливи со тоа.
5) За Бразил Обичаи, ние знаеме сите, тоа е многу строга, Па се надевам Бразил пријатели може да се разбере ако вашиот парцела задоцнување.
Ве молиме donot даде на мали Деца, знаеш broadheads е остар, тоа ќе му наштети на Децата.
Откако ќе ја добиете вашата парцела, ве молиме отворете го тоа внимателно.
Чекор 3) ве Молиме да се врати предметите со својот оригинален материјал за пакување.
Тоа е многу важно за нас.
Чекор 1) ве Молиме да не известите кога производот не работи добро.
И после тоа, ние ќе ја додадете на следење на број , а потоа можете да го проверите вашиот парцела ситуација во секое време.
Ако ви се допаѓа,ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации .
Повратни информации и нашите услуги :
Ние ќе го организира испорака за вас, наскоро откако ќе го поставите цел.
Се надеваме дека соработуваат со чисто лице и ние ќе ви благодариме и цреша шанса да ви послужи.
Ако donot се допаѓа, или има било каков проблем во врска со вашиот парцела,, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Стрелаштво String Ниво Комбо Соединение Лак додаток 1 Piece Соединение лак String Ниво Комбо
Опис на стрелаштво string ниво Комбо
Пакет : 1 Парче
Боја : жолта боја како на сликата покажува
Употреба : се Користи на Соединение лак за да се лоцира nock точка
Слики од стрелаштво string ниво Комбо
Превозот термин :
1) Од Хонг Конг пост, Epacket, Кина Пост Воздух парцела, ИТН
2) ве Молиме, напишете ја вашата полно име и детали адреса,Поштенски Код, Телефон, Мобилен да се осигура дека вие може да ја добиете вашата парцела успешно.

Детали

Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
String Ниво Комбо
Бренд Име:
AMEYXGS
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Точка име :
String Ниво Комбо
Количина:
1 Парче
боја:
Жолта
Употреба:
За соединение лак за да се лоцира nock точка
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Материјал:
Отпорност на пластика.
Свеж

Избор на клиенти