.

.

New
GUGULUZA 12pcs 30 Стрелаштво Јаглерод Стрели OD 7,6 милиметри Светла Жолта Лак За Лов Arrow +/- .003 ' Рбет 400 ID 6.2 mm

GUGULUZA 12pcs 30 Стрелаштво Јаглерод Стрели OD 7,6 милиметри Светла Жолта Лак За Лов Arrow +/- .003 ' Рбет 400 ID 6.2 mm

DEN 2155.00
DEN 2873.76

Стока
Достапно.

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.100% сосема нов и висок квалитет. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса i s вашиот потврди адреса.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.1 gpi 3) 'Рбет : 400 4) OD : 7,6 милиметри, 5)ПРОЕКТ : 6. Контактирајте со нас, прво и ние сме во состојба да го реши секој проблем во нашата работа. Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем.Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор.Ние ќе брод за излез на стоки во 1-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-55 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.2 mm 6)Должина : 30" 7)боја : портокал бела црна шема
Материјал : Јаглероден Стрели Големина : 7. Канцеларија време :
8 : 30 до 5 : 30 (GMT+8) од понеделник до петок. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации. 1)Правост : +/- .003" 2)Тежина : 8. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. Пакет Вклучувајќи : 12 компјутери стрели (со 12pcs Broadheads ) Поради вашата различни следи поставување и осветлување , може да има некои боја разлика од вистинската точка .
Затворени во недела и државни празници (Кина PRC). Ако имате било какви проблеми при користење на нашите производи,ве молиме да не остави негативни повратни информации.

Детали

Пердув Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GUGULUZA
Употреба:
Снимање
Број На Модел На:
C-S02
Вратило Материјал:
јаглерод
Тип:
Стрелката
Точка Материјал:
Метал
'Рбетот:
400
OD:
7,6 МИЛИМЕТРИ
ID:
6.2 mm
Правост:
+/- .003
Тежина:
8.1gpi
Свеж

Избор на клиенти