.

.

New
100pcs Flanged имајќи F681XZZ F681-2Z 1.5*4*2 минијатурни страната топката лежишта 1.5x4x2 mm

100pcs Flanged имајќи F681XZZ F681-2Z 1.5*4*2 минијатурни страната топката лежишта 1.5x4x2 mm

DEN 1536.00

Стока
Достапно.

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Точка Бр : F681 XZZ
Тип : Flanged топката лежишта
Димензии : 1.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.

Детали

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
1.5x4x2 mm
Број На Модел На:
F681XZZ
Свеж

Избор на клиенти