.

.

New
100pcs RCB081214 Инчен еден начин спојки игли валчести лежишта/Извлечат првенство игли валчести спојки имајќи

100pcs RCB081214 Инчен еден начин спојки игли валчести лежишта/Извлечат првенство игли валчести спојки имајќи

DEN 7440.00

Стока
Достапно.


Инчи Големина (RCB) Еден Начин Спојки Игли Валчести Имајќи Предмет Бр. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Негативни повратни информации не реши ништо.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Па се чувствуваат слободни да контакт.22 милиметри Кол : 100pcs Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail . Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. : RCB081214 Внатрешен Дијаметар : 12.
Вашето задоволство е многу важен за нас.

Детали

Број На Модел На:
RCB081214
Материјал:
Челик
Големина:
12.7x19.05x22.22mm
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
BMX
Свеж

Избор на клиенти