.

.

New
50pcs/многу HFL1626 Еден начин спојки игли валчести лежишта

50pcs/многу HFL1626 Еден начин спојки игли валчести лежишта

DEN 4464.00

Стока
Достапно.

: HFL1626 Внатрешен Дијаметар : 16mm Надворешниот Дијаметар : 22mm Ширина : 26mm Количина : 50pcs *** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ *** Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Негативни повратни информации не реши ништо.
Вашето задоволство е многу важен за нас.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.

Детали

Големина:
HFL1626
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
HFL1626
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
BMX
Свеж

Избор на клиенти