.

.

New
20pcs/многу Род Завршува Лежишта SI6T/К /PHSA6 Род крајот заеднички лежишта

20pcs/многу Род Завршува Лежишта SI6T/К /PHSA6 Род крајот заеднички лежишта

DEN 2285.28

Стока
Достапно.


Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.

Детали

Големина:
SI6T/K
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
SI6T/К
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
CNC
Свеж

Избор на клиенти