.

.

New
100pcs/многу HF еден начин спојки игли валчести лежишта

100pcs/многу HF еден начин спојки игли валчести лежишта

DEN 4608.00

Стока
Достапно.


Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail . : HF2016 Внатрешен Дијаметар : 20mm Надворешниот Дијаметар : 26mm Ширина : 16mm Количина : 100pcs *** СЛИКА Е ПРИКАЗ ЦЕЛИ *** Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.

Детали

Големина:
HF202616
Број На Модел На:
HF2016
Материјал:
Челик
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
BMX
Свеж

Избор на клиенти