.

.

New
10pcs/многу 22mm навој род GEBK22S / PB22 радијална сферични обичен лого со само-подмачкување

10pcs/многу 22mm навој род GEBK22S / PB22 радијална сферични обичен лого со само-подмачкување

DEN 4032.00

Стока
Достапно.

Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Детали

Употреба:
Патот Велосипеди
Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
22mm
Број На Модел На:
GEBK22S
Свеж

Избор на клиенти