.

.

New
32006Tigh - квалитетот на автомобил механика имајќи 30X55X17 mm метрички 32006p6 заострените ролери имајќи трговија на големо и на мало

32006Tigh - квалитетот на автомобил механика имајќи 30X55X17 mm метрички 32006p6 заострените ролери имајќи трговија на големо

DEN 144.00

Стока
Достапно.


Здраво пријател .
Нашата компанија е специјализирана во високо - квалитетни имајќи производи , оска производи .
ID(внатрешен дијаметар)/Понесе=30мм
OD (надворешен дијаметар)=55мм
Ширина/Висина=17*13mm
прецизност : p6
Ве молиме контактирајте со нас пред да го купите
Ние сме во позиција да ја прифати наредби од клиентите примероци порачуваат дизајн , спецификации и барања за пакување!
Нашите начело : искреност и имајте вера , иновираат , ефикасно .

Детали

Бренд Име:
smbc
Број На Модел На:
30204p6
Материјал:
имајќи челик
Свеж

Избор на клиенти