.

.

New
1set ( Фиксна Страна FK10 + Лебдеше Страна FF10) Топката завртка Крајот Поддршка лежишта

1set ( Фиксна Страна FK10 + Лебдеше Страна FF10) Топката завртка Крајот Поддршка лежишта

DEN 1352.64

Стока
Достапно.


Модел : Топката завртка крајот поддржува
Предмет Бр. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Вашето задоволство е многу важен за нас. : FK10,FF10
Количина : 1set1 (1 buc FK10 + 1pcs FF10 + Заклучување Орев + Цира-cplis + Лежишта)
Оригиналното место : Кина
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.

Детали

Материјал:
Челик
Бренд Име:
WINSHAFT
Големина:
10mm
Број На Модел На:
FK/FF10
Употреба:
CNC
Тип:
топката завртка крајот лежишта
Свеж

Избор на клиенти