.

.

New
Супер ниска 30sets( Фиксна Страна FK25 + Лебдеше Страна FF25) Топката завртка Крајот Поддршка имајќи

Супер ниска 30sets( Фиксна Страна FK25 + Лебдеше Страна FF25) Топката завртка Крајот Поддршка имајќи

DEN 55680.00

Стока
Достапно.


Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Вашето задоволство е многу важен за нас.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. : FK25,FF25
Количина : 30 комплети (30 компјутери FK25 + 30pcs FF25 + Заклучување Орев + Цира-cplis + Лежишта)
Оригиналното место : Кина
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.

Детали

Големина:
25MM
Материјал:
Челик
Бренд Име:
WINSHAFT
Број На Модел На:
FKFF25
Употреба:
CNC
Тип:
топката завртка крајот лежишта
Свеж

Избор на клиенти