.

.

New
30 комплети ( Фиксна Страна EK10 + Лебдеше Страна EF10) Топката завртка Поддршка лежишта

30 комплети ( Фиксна Страна EK10 + Лебдеше Страна EF10) Топката завртка Поддршка лежишта

DEN 38880.00

Стока
Достапно.


Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Негативни повратни информации не реши ништо.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Вашето задоволство е многу важен за нас.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Детали

Број На Модел На:
EKEF10
Материјал:
Челик
Бренд Име:
WINSHAFT
Големина:
10MM
Употреба:
CNC
Тип:
топката завртка крајот лежишта
Свеж

Избор на клиенти