.

.

New
2sets ( Фиксна Страна EK12 + Лебдеше Страна EF12) Топката завртка крајот поддршка лежишта

2sets ( Фиксна Страна EK12 + Лебдеше Страна EF12) Топката завртка крајот поддршка лежишта

DEN 2764.80

Стока
Достапно.


Вашето задоволство е многу важен за нас.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.

Детали

Големина:
12MM
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
EKEF12
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
CNC
Свеж

Избор на клиенти