.

.

New
100pcs ABEC-9 608-2RS ролери ножеви имајќи 608RS 608 2RS ролери скејт тркала имајќи 8*22*7 мм скејтборд топката лежишта 8x22x7

100pcs ABEC-9 608-2RS ролери ножеви имајќи 608RS 608 2RS ролери скејт тркала имајќи 8*22*7 мм скејтборд топката лежишта 8x22x7

DEN 2976.00

Стока
Достапно.


Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.

Детали

Материјал:
Челик
Големина:
8x22x7mm
Бренд Име:
WINSHAFT
Број На Модел На:
608-2RS
Употреба:
Скејт
Свеж

Избор на клиенти