.

.

New
6sets Крајот Поддржува колекции ( Фиксна Страна BK12,EK12,FK12 + Лебдеше Страна BF12,EF12,FF12) крајот лежишта

6sets Крајот Поддржува колекции ( Фиксна Страна BK12,EK12,FK12 + Лебдеше Страна BF12,EF12,FF12) крајот лежишта

DEN 8064.00

Стока
Достапно.

Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. : BK12,BF12,EK12,EF12,FK12,FF12
Количина : 6 комплети (пакет се вклучени следниве : )
2 парчиња BK12 + 2 парчиња BF12 + Заклучување Орев + Цира-cplis + Лежишта
2 парчиња EK12 + 2 парчиња EF12 + Заклучување Орев + Цира-cplis + Лежишта
2 парчиња FK12 + 2 парчиња FF12 + Заклучување Орев + Цира-cplis + Лежишта
Оригиналното место : Кина
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Негативни повратни информации не реши ништо.
Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.

Детали

Број На Модел На:
BKBF12 EKEF12
Големина:
12MM
Материјал:
Челик
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
CNC
Тип:
топката завртка крајот лежишта
Свеж

Избор на клиенти