.

.

New
KP004 2 Гром Перница Блок со 20mm Понесе Копачка Завртка Insert

KP004 2 Гром Перница Блок со 20mm Понесе Копачка Завртка Insert

DEN 998.40

Стока
Достапно.


Вашето задоволство е многу важен за нас.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Модел : KP004 2 Гром Перница Блок со 20mm Понесе Копачка Завртка Insert
Количина : 10pcs
Оригиналното место : Кина
Сервис и Повратни информации Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.

Детали

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
KP004
Број На Модел На:
KP004
Свеж

Избор на клиенти