.

.

New
100pcs/многу LM8UU 8x15x24mm Линеарна Топката Лежишта

100pcs/многу LM8UU 8x15x24mm Линеарна Топката Лежишта

DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Негативни повратни информации не реши ништо.
Вашето задоволство е многу важен за нас.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

Детали

Број На Модел На:
LM8UU
Материјал:
Челик
Бренд Име:
WINSHAFT
Големина:
8x15x24mm
Употреба:
CNC
Свеж

Избор на клиенти