.

.

New
6pcs/многу 25мм KFL005 FL005 Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи

6pcs/многу 25мм KFL005 FL005 Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи

DEN 768.00

Стока
Достапно.

И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Објектот со бидат испорачани во рок од 72 часа по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail .
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Негативни повратни информации не реши ништо.
Модел : 25мм KFL005 FL005 Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи
Количина : 6pcs
Оригиналното место : Кина
Сервис и Повратни информации Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.

Детали

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
KFL005
Број На Модел На:
KFL005
Свеж

Избор на клиенти