.

.

New
1 сет ( Фиксна Страна FK20 + Лебдеше Страна FF20) Топката завртка Крајот Поддршка лежишта

1 сет ( Фиксна Страна FK20 + Лебдеше Страна FF20) Топката завртка Крајот Поддршка лежишта

DEN 1914.24

Стока
Достапно.


Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата
Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Модел : Топката завртка крајот поддржува
Предмет Бр. : FK20,FF20
Количина : 1set (1 buc FK20 + 1pcs FF20 + Заклучување Орев + Цира-cplis + Лежишта)
Оригиналното место : Кина
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.

Детали

Број На Модел На:
FKFF20
Материјал:
Челик
Големина:
20MM
Бренд Име:
WINSHAFT
Употреба:
CNC
Тип:
топката завртка крајот лежишта
Свеж

Избор на клиенти