.

.

New
604ZZ имајќи 4*12*4(mm) ABEC-5 лежишта 10pcs/многу метал Запечатени Имајќи хром челична носечка 604 604Z 604ZZ

604ZZ имајќи 4*12*4(mm) ABEC-5 лежишта 10pcs/многу метал Запечатени Имајќи хром челична носечка 604 604Z 604ZZ

DEN 168.00

Стока
Достапно.


Точка бр : 604 ZZ
Внатрешен дијаметар : 4 мм
Надворешниот дијаметар : 12 mm
Висина : 4 мм
Прецизност : ABEC-5
Вид : Еден ред длабоко ритам топката лежишта
Materail : хром челик GCR-15
Квалитет : Кина Националниот Стандард
Пакување : 10 ПАРЧИЊА/ЦЕВКА
Метал запечатување во двојно страни.

Детали

Надворешниот Дијаметар:
12mm
Внатрешен Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
604ZZ
is_customized:
Yes
Материјал:
имајќи челик
Бренд Име:
Afortunado
Свеж

Избор на клиенти