.

.

New
8pcs/многу SC12UU SCS12UU Линеарно движење топката лежишта слајд блок черупка за 12mm линеарна вратило водич железнички CNC делови

8pcs/многу SC12UU SCS12UU Линеарно движење топката лежишта слајд блок черупка за 12mm линеарна вратило водич железнички CNC делови

DEN 970.00
DEN 1032.00

Стока
Достапно.

Линеарни Имајќи Блок ( SC SCS Серија) :
Пакување Детали :
8 парчиња од SC12 UU /многу

Детали

Бренд Име:
DDINIZI
Број На Модел На:
SC12UU
is_customized:
Yes
Материјал:
алуминиум и челик
Свеж

Избор на клиенти