.

.

New
Висок квалитет, брзо спојка со 1/4 SAE одблесокот Конектор за топлинска пумпа

Висок квалитет, брзо спојка со 1/4 SAE одблесокот Конектор за топлинска пумпа

DEN 1286.00
DEN 1353.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Ладилник Делови
Број На Модел На:
1204+
Свеж

Избор на клиенти