.

.

New
Бесплатен Превозот LD 5Cr13 Нерѓосувачки Челик Нож Исецка на Коската се Сече Месо, Зеленчук Двојна намена Кујнски Нож Секира Сечење Нож

Бесплатен Превозот LD 5Cr13 Нерѓосувачки Челик Нож Исецка на Коската се Сече Месо, Зеленчук Двојна намена Кујнски Нож Секира

DEN 1152.00
DEN 2399.04

Стока
Достапно.

Детали за производот Име : Кујна Исецка на Коската се Сече Месо Двојна намена Ножот Материјал : 4 Cr13 Нерѓосувачки Челик Рачка Материјал : Иверица + Нерѓосувачки Челик Сечилото Големина : 188x86x2.5 mm Нож Должина : 300 mm Сечилото Дебелина : 2,5 mm Сечилото Цврстина : 56 ± 2 HRC Апликација : Сечкање коски, сечење месо / зеленчук, пилинг риба / патки и др. Предност : Остар траен, висока цврстина, мултифункционални, трајни, antirust Тежина : 0.457 КГ Пакување : Во боја кутија

Детали

Тип:
Ножеви
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Нож Тип:
Готвач Ножеви
Број На Модел На:
36989878
Бренд Име:
Liang Da
Свеж

Избор на клиенти