.

.

New
Најниска цена 5инчен Комунални кујна knfie Имитација Јапонски Дамаск челик Filleting Нож Santoku Секира Paring Нож подарок

Најниска цена 5инчен Комунални кујна knfie Имитација Јапонски Дамаск челик Filleting Нож Santoku Секира Paring Нож подарок

DEN 616.00
DEN 811.20

Стока
Достапно.

>>Што се превозот детали? 1) Хонг Конг Пост воздух mail, Швајцарската Пост воздух mail и Netherland Пост воздух пошта се нашите главни превозот метод. Ако сакате да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по уплатата. По превозот, ние ќе се обезбеди следење на број за да можете да ја пратите пратката. Се користи како резен алат, мерни алатки, лежишта.Испрати во рок од 2 дена, со превозот на информации, најдобра услуга на клиентите да се грижите-бесплатно купување. Ние може да им се обезбеди со големо цена. Кој ќе се избере според купувачот адреса и локалниот обичај регулатива. >> Што за пакет? Ние ги користиме повеќе слоеви шок-доказ мембрана внатре, а потоа го користите полето надвор, кои се осигури стоките од различни надворешни штета. >> Кога може да ти одговори ми? Онлајн часови : понеделник до сабота од 8 : 30 часот до 6 : 00 pm GMT+8. Добредојдовте на пребарување бренд на XITUO. >> Што е на сервис и да управувате со концептот? "Углед Прво, Клиенти Основно" е целта на нашите услуги. Ние си имаме свој фабрика, современа опрема и стручен тим. Ние се специјализираат во производство на хардвер алатки, особено кујнски алатки.7 cm Нето тежина : 95 g Многу остри и лесно може да го намали трудот >> Што се информациите за вашата компанија? XITUO Трговија Компанија е основана во 2006 година и се наоѓа во Yangjiang Град, Кина. >> Можам трговија на големо вашиот производ? Да, можете да.

Детали

Тип:
Ножеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нож Тип:
секира
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
xituo
Број На Модел На:
5 готвач knfie 8013
Трговија на големо:
најниска цена
Свеж

Избор на клиенти