.

.

New
CY2-8001-Б6 ABS Waterflow Единствена Боја на Led тушеви Led Тапа Светлина Слив Тапа ВОДЕНА Бања Чешми Додатоци

CY2-8001-Б6 ABS Waterflow Единствена Боја на Led тушеви Led Тапа Светлина Слив Тапа ВОДЕНА Бања Чешми Додатоци

DEN 719.52

Стока
Достапно.


PS : Ние ќе изберете најбрзо&cheapeat изразат според вашата локација. Потекло : Шенжен, Guangdong,Кина
(11). 8-24 часа онлајн услуга која не се нуди.Ви благодариме. Transit Time : 3-30 дена генерално.На посебно барање,ве молиме ги споделите со нас однапред.
Мотор :
висока-брзина магнетни мотор, обезбедувајќи многу вода со низок притисок во случај на нормално возење генератори за нормално светла LED светло.Тоа може да генерира електрична енергија од страна на проток на вода, нов дизајн на производи, заштита на животната средина и заштеда на енергија.
Дополнителни превозот товарни : За далечински области, дополнителни превозот цена ќе биде обвинет според,ве молиме контактирајте не за понатамошни дополнителни информации пред да се платат.
LED тапа светла не бара дополнителен извор на енергија или на батерии за снабдување на енергија.Јас nternal тема интерфејс големина : 22mm X1.За било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас пред да дадете коментари,ќе се обидеме нашите upmost да се реши тоа.
Продажбата На Услугата :
Ние ќе бидат високо ценети секој добар купувачот повратни информации. Време на испорака : 1-3 дена откако ќе се направи исплата онлајн.
Испорака : Изразат Понудени : ПРОЗОРЦИ/ FEDEX/DHL/EMS/ТНТ итн. Пакување : боја кутија или бела кутија за пакување
(10).Надворешен навој интерфејс големина : 24mm X1 и 20mm X1,ние ќе disbute ако тоа е потребно.
Моќност :
Тоа генерира енергија со вода под притисок, без сила (батеријата), безбедност и заштита на животната средина, услуга живот : повеќе од 6000h.

Детали

Тип:
Кујна Тапа Додатоци
Број На Модел На:
CY2-8001-Б6
Бренд Име:
COZYOU
Кујна Тапа Додатоци Тип:
LED тушеви
Туш Главата Функција :
LED тушеви
Површина По Завршувањето :
Хром
Материјал:
ABS Пластика
Производ големина:
length78mmXouter diameter30mm
Led количина:
1 Парче
Школка Материјал:
На Одделение ABS
Школка во боја :
Метална боја
Површински Третман:
Вода Позлатен
LED Промена на Бојата:
Единствена Боја на Led тушеви(Црвена или Сина или Зелена)
Карактеристики:
LED waterflow
Свеж

Избор на клиенти