.

.

New
Cronometro Esportivo Спорт Стоперката Рачни Дигитални Програмабилни Тајмер Стоперка Работи Хронограф Одбројувачки Тајмер PC2330

Cronometro Esportivo Спорт Стоперката Рачни Дигитални Програмабилни Тајмер Стоперка Работи Хронограф Одбројувачки Тајмер PC2330

DEN 1152.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

Настава :
1) На тежина и големина ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас. тоа е Бесплатен Превозот.Visa,Mastercard Кредитната картичка за плаќање онлајн
2.Сингапур Воздухопловната 3. Квалитетот на производот програма за обработка на текст : купувачот ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката, ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2)Ако сакате не падне превозот,ние може да ви даде многу добра цена.
2) превозот времето е зависи од купувачот царинење
време или виша Сила, Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата,
со цел да се добие стоки наскоро.DHL
Сите превоз можат да се обезбеди следење на број.
Спорт Стоперката Рачни Дигитални Програмабилни Тајмерот Работи Хронограф Одбројувачки Тајмер Cronometro Esportivo Тајмер Стоперка PC2330
Функција :
- три реда на 30 меморија штоперица - 1/100 секунди за мерењето единица, максималното време за 10 часа - 3 линија, 23 цифра дигитални LCD дисплеј - сегмент, сегмент и континуирано време дисплеј - 10 до 320 отчукувања во минута - 9999 отчукувања - најбрз, најмал, а просечното време на располагање за Одбројување, најдолго одбројување за 10 часа работно време, календар и аларм - 12/24 часа екранот CR-до 2032 Import литиум батерија Водоотпорен структура Производ големина : 75.

Детали

Тип:
Тајмери
Бренд Име:
OnnPnnQ
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PS
Број На Модел На:
PC2330
Функција:
Тајмерот Се Префрлите
Функција:
Еко-Пријателски
Фиксен Време:
>24 часа
Изглед:
Заеднички
Тајмери Тип:
tiemr
Свеж

Избор на клиенти