.

.

New
1PC Longming Дома Јајце Тајмер Кујна Материјали Јајце Совршена Боја се Менува Совршен Варени Јајца Готвење Помошник OK 0246

1PC Longming Дома Јајце Тајмер Кујна Материјали Јајце Совршена Боја се Менува Совршен Варени Јајца Готвење Помошник OK 0246

DEN 132.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашиот поддржува.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ви благодариме!
2.5cm
Единица тежина : околу 65g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.

Детали

боја:
Црвена
Тип:
Тајмери
Тајмери Тип:
Дигитални Тајмери
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Местење На Време За Потсетник
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
O0246
Изглед:
Заеднички
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Силикони
Фиксен Време:
Други
Свеж

Избор на клиенти