.

.

New
кендис guo! Висок квалитет на децата дрвени игра куќа emulational црвено јагода среќен роденден торта исечете

кендис guo! Висок квалитет на децата дрвени игра куќа emulational црвено јагода среќен роденден торта исечете

DEN 1099.00
DEN 1156.80

Стока
Достапно.

ако сакате да се купи подарок, за некој посебен ден, тоа е добро за вас да се купи пред 2~3 месеци.
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.23 /парче
кендис guo! Супер кул мајка градина дрвени игра играчка куќа еден слој овошје торта исечете 1pc US$ 29.74 /set
Кендис guo! Нови пристигнување emulational игра куќа фрај пан дрвени едукативни играчки жешко тенџере промешајте фрај режење palyset кујна играчки US$ 32.
кендис guo! Супер симпатична мајка градина мини роденденска торта set намали играчка шарени деца дрвени игра куќа US$ 14.
Превозот
ние поддршка бесплатен превозот од кина пост воздух mail, обично тоа ќе ве чини 15~45 дена за да вашата земја.
Ви благодарам многу!
Висок квалитет на деца да си играат куќа emulational црвено јагода среќен роденден торта исечете
Материјал : дрво
Боја : црвена
Облик : среќен торта
Димензија : 18*20*2.
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.6 kg
нов пакет доаѓа, испрати два вида случајно~
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Даноци
1) цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за елиминирање и минимизирање на вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка.

Детали

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
G11061118
Материјал:
Дрво
боја:
Црвена
Тежина:
За 0,6 kg
димензија:
18*20*8 cm
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Возраст Опсег:
2-4 Години, 5-7 Години
Свеж

Избор на клиенти