.

.

New
Бесплатен превозот деца дрвени играчки кујна playsets овошје и зеленчук сечење Симулација кујна играчки

Бесплатен превозот деца дрвени играчки кујна playsets овошје и зеленчук сечење Симулација кујна играчки

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


Наслов : овошје и зеленчук сечење
Материјал : висок квалитет на буковата +
Возраст : 3 Y +
Извршен Стандард : GB6675-2003 година
Пакување : Боја Кутија + Торбичка
Пакување големина : 30 * 22.3 * 6.6 CM

Детали

Пол:
Унисекс
Тип:
собранието
Скала:
1
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
MWZ6218-16
Предупредување:
За да се спречи децата од голтање мали делови од играчки.
Бренд Име:
MWZ
Возраст Опсег:
2-4 Години
Класификација:
Храна
Свеж

Избор на клиенти