.

.

New
2017 Двојно fuinction кујна тапа 3 начин додатен Кујна Тапа Три Начин Допрете за Вода Филтер+2 парчиња филтер

2017 Двојно fuinction кујна тапа 3 начин додатен Кујна Тапа Три Начин Допрете за Вода Филтер+2 парчиња филтер

DEN 3276.00
DEN 3599.52

Стока
Достапно.


Направени од високо квалитетни материјали Професионална Изработка Керамички Дизајнер Вентил Керамички Диск Вентил Технологија со Двојна Мешавина Огледало Полиран Хром 100 проценти на Хром Вртливата Spout Анти-scald Прилагодување Прстен Мешавина хируршка постапка Отстранува најголемата бариера за DIY инсталација,нема нови дупка потребни се Намалува потоне средена,еден допрете само.
·Ако треба да нарачате повеќе објекти,ве молам дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот.
· Превозот со DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/DPEX/Amarex изразат начин, ве молиме кажете му на продавачот колку $ треба да се напише на превозот фактура,тоа е во врска со вашата увоз доход,ако нема порака од вас, тогаш ние само ќе ги напишете производ цена на фактура !
Гаранција :
·Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
·Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Време на испорака : 7 работни дена по плаќање
Бесплатен превозот 3 во 1 кујна тапа три начин допрете филтер за вода
Она што е Т hree Начин да го Допрете ? Т hree начин допрете го е иднината s tyl е тапа,Обезбедува топла,ладна & филтрирана вода од независни цевка за да се избегне мешање со допрете го
вода,издаваат не само топла и ладна вода од чешма,но, исто така, филтрирана вода.ние ќе се одговорни проблем за вас!
· Ве молиме порака мене, пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, па ние може да работи надвор,не се отвори спорот потоа порака мене за проблемот!
· Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Детали

Број На Модел На:
3304
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Бренд Име:
MAIJIESHENG
Функција:
Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
Стил:
Современа
Свеж

Избор на клиенти