.

.

New
L16565 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Боја Месинг Кујна Тапа

L16565 - Луксузни Палубата Монтирани Хром Боја Месинг Кујна Тапа

DEN 1592.00
DEN 1872.96

Стока
Достапно.


(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
[ Материјал ] : Месинг
[ Боја ] : Хром
[ Type ] : Еден Се Справи Со Кујна Тапа
[ Употреба ] : Кујнски Мијалник
[ Вода Притисок ] : 0. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање.

Детали

Вентил Core Материјал:
Керамички
Rotatable Или Не:
Опремени
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
L16565
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Бренд Име:
xTruly
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти