.

.

New
L16301 - Луксузни Месинг Кујна Тапа Палубата Монтирани Кујна Миксер Хром Финиш Допрете Кујна

L16301 - Луксузни Месинг Кујна Тапа Палубата Монтирани Кујна Миксер Хром Финиш Допрете Кујна

DEN 3213.00
DEN 3780.00

Стока
Достапно.


(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
[ Точка Бр. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.

Детали

Вентил Core Материјал:
Керамички
Rotatable Или Не:
Опремени
Површина По Завршувањето:
Хром
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
L16301
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Бренд Име:
xTruly
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти