.

.

New
Бесплатен превозот Нови Пристигнување Хром Кујнски Мијалник Тапа Палубата Планината се Повлече Надолу Двојна Sprayer Млазницата Топло Ладно Миксер Вода Допрете ZR665

Бесплатен превозот Нови Пристигнување Хром Кујнски Мијалник Тапа Палубата Планината се Повлече Надолу Двојна Sprayer Млазницата

DEN 3594.00
DEN 5529.60

Стока
Достапно.

Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ние обично брод од страна на FEDEX или некои директни линии за некои земји.

Детали

Бренд Име:
GIZERO
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
ZR665
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Свеж

Избор на клиенти