.

.

New
Масло Протри Бронза инфраред смисла тапа, Бања еден студено миење слив смисла тапа, Бакар потоне слив славина за вода допрете црна

Масло Протри Бронза инфраред смисла тапа, Бања еден студено миење слив смисла тапа, Бакар потоне слив славина за вода допрете

DEN 3310.00
DEN 5610.24

Стока
Достапно.

Масло Протри Бронза инфраред смисла тапа, Бања еден студено миење слив смисла тапа, Бакар водопад потоне слив славина за вода допрете црна

Детали

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Број На Модел На:
JN375
Топли И Ладна Вода:
No
Тапа Планината:
Една Дупка
Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Бранеа
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Опремени
Функција:
Чувство Чешми
Стил:
Современа
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
Yes
Употреба во :
Бања
Материјал:
Дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти