.

.

New
Топла Продажба на Бесплатен превозот супер се повлече спреј Кујна Тапа Полиран Хром Слив Миксер Месинг потоне Допрете torneira YT-6012

Топла Продажба на Бесплатен превозот супер се повлече спреј Кујна Тапа Полиран Хром Слив Миксер Месинг потоне Допрете torneira

DEN 2879.52

Стока
Достапно.

Висок квалитет H59 Кастинг Цврст Материјал Месинг
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ. Купувачот е одговорен за врати пратката. Како транзит време варира. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа.
кујна тапа
Топла Продажба на Бесплатен превозот супер се повлече спреј Кујна Тапа Полиран Хром Слив Миксер Месинг потоне Допрете torneira YT-6012
Опис На Производот
а.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас.S ingle се справи со се повлече кујнски мијалник тапа, sprayer кујна тапа, кујна допрете, месинг кујна тапа
б. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден.

Детали

Спреј Тип:
Извлечете
Бренд Име:
HOTAAN
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Ладно & Топла Вода:
Yes
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
YT-6012
Површина По Завршувањето:
Хром
Функција:
Thermostatic Чешми
Број на Рачки:
Една Рачка
Стил:
Класичен
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Свеж

Избор на клиенти