.

.

New
360 Вртливата Вода Филтер Тапа Бања Слив Допрете Топли и Ладни Миксер Кујнски Мијалник Допрете mak127

360 Вртливата Вода Филтер Тапа Бања Слив Допрете Топли и Ладни Миксер Кујнски Мијалник Допрете mak127

DEN 2225.00
DEN 3006.72

Стока
Достапно.

ние брод на објекти во светот.
Бренд нови во кутија подготвени да брод Модерен стил Солидна месинг конструкција со керамички кертриџ Полиран хром финиш Лесно да се инсталира Доаѓа со нерѓосувачки челик вода црева и инсталација делови.
Контактирајте со нас
· Ве молиме контактирајте со нас преку пораки .
Плаќање
· 24 месеци гаранција ,купи со доверба.
· Данок на промет и царините не се вклучуваат цената.

Детали

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Бренд Име:
YANKSMART
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Број На Модел На:
8337/26
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Свеж

Избор на клиенти