.

.

New
L16826 Ѕид Монтирани Хром Завршувањето Месинг Материјал Допрете Кујна

L16826 Ѕид Монтирани Хром Завршувањето Месинг Материјал Допрете Кујна

DEN 3093.00
DEN 3638.40

Стока
Достапно.

com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.

Детали

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Број На Модел На:
L16826
Rotatable Или Не:
Yes
Бренд Име:
xTruly
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Свеж

Избор на клиенти