.

.

New
Neoprene СДР Црна Шест Шише Торба ,бесплатен превозот

Neoprene СДР Црна Шест Шише Торба ,бесплатен превозот

DEN 33600.00

Стока
Достапно.

Ние се фокусира на производство на NEOPRENE СДР материјал stubby носители ,може да ладилници , шише ладилници и некои кеси цело време . Ако имате било какви прашања , pls слободно оставете порака за нас , услуги на Клиентите претставник ќе ви одговори на сите одеднаш . Ние ќе се обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за секој клиент и да се гледа напред кон воспоставување на долгорочни деловни односи со вас . ~~Ви благодариме за вашиот континуирана внимание на нашата продавница~~
Дебелина 3мм neoprene материјал ,
имајте пријатна и задржи кул .
капка отпор .
погодни за носење .
ГОЛЕМИНА : за 6 шишиња вино или пиво во шише или друг вид на шишиња


Детали

Тип:
Изолирани
Бренд Име:
индикација
Употреба:
вино
Материјал:
neoprene
Логото печатење:
Yes
боја:
било која боја
Свеж

Избор на клиенти