.

.

New
58L 50*37*37cm со FRP поддршка Храна пица за испорака торба за торта сок Пица термо торба пица за испорака торба

58L 50*37*37cm со FRP поддршка Храна пица за испорака торба за торта сок Пица термо торба пица за испорака торба

DEN 3648.00

Стока
Достапно.

на торби што треба да се мијат со не оштетување на растворувачи, не чистење на уметнички дела execssively.
Детална Спецификација за Производ Име Опис Големина надворешни димензии 50*37*37cm со иверица поддршка Големина на внатрешна 48*35*35cm Ткаенина надворешни спецификации 1680 D Полиестер ПВЦ БЕСПЛАТНА ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ Ткаенина Внатрешни спецификации Најлон 100% ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ, Ткаенина Боја на располагање, ЦРВЕНА, ПОРТОКАЛОВА, други бои по барање Изолација EPE, Алуминиумска фолија, Отворете Мобилен Пена, Синтетички Влакна затворање систем се Справува со велкро на врвот, се затвора со лепенка за да формираат еден справи со Торба употреба пица, одмори плата, тави, хамбургери,сокови,колачи Прилагодување е применливо свила екран, везови, 3 D вез, Дигитални Полна Боја Трансфер Посебни Карактеристики тежина 2. на торби што треба да се мијат со не оштетување на растворувачи, не чистење на уметнички дела execssively. рутински чистење е најдобро, да ги задржи торба отвори кога не е во употреба
Грижа и Одржување
Оваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures.2 kg
Грижа и Одржување
Оваа пица торба може да се мијат во машина ниска tempratures.
за мали наредби DHL, FEDEX, ARAMEX, ПОСТ-EMS
за други налози ние можеме да брод од страна на Air Freight врата до аеродромот , или по Море Товарен. големината на чантата може да се прилагоди доколку таа има потреба од промена да се вклопи во вашиот оперативните потреби.

Детали

Бренд Име:
packiaexpert
Употреба:
Храна
Тип:
термичка
Број На Модел На:
HS4626
Материјал:
1680D оксфорд ткаенина
Торба за користење:
пица, колачи,одмори плата, тави, хамбургери
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти