.

.

New
22*13cm Топла Симпатична Голема Големина на Животните Рака Кукла Кукли Кадифен Бебе Дете зоолошка градина на Животните Рака Ракавица Кукла Прст Вреќа Кадифен Играчки

22*13cm Топла Симпатична Голема Големина на Животните Рака Кукла Кукли Кадифен Бебе Дете зоолошка градина на Животните Рака Ракавица

DEN 1030.00
DEN 1144.32

Стока
Достапно.

22*13cm Топла Симпатична Голема Големина на Животните Рака Кукла Кукли Кадифен Бебе Дете зоолошка градина на Животните Рака Ракавица Кукла Прст Вреќа Кадифен Играчки YH361
Име : 12 животни рака Стил : дете глувци, грди добиток, Yin тигар, d зајакот, Чен Долго, Си змија, попладне коњ, а не овци, мајмун, унитарна пилешко, Ксу куче, Хаи свиња Спецификации : Висок 23 CM * Ширина 12 CM Материјал : супер меки кадифен

Детали

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Предупредување:
рака марионета
Возраст Опсег:
> 6 години
Кукли Тип:
рака марионета
Број На Модел На:
рака марионета
Материјал:
Кадифен
Свеж

Избор на клиенти