.

.

New
1000pcs DHL Симпатична Цртан филм Животинско Прст Кукла Биолошки Животинско Прст Кукла Кадифен Играчки Детска Бебе Корист Кукли 1 set=10pcs

1000pcs DHL Симпатична Цртан филм Животинско Прст Кукла Биолошки Животинско Прст Кукла Кадифен Играчки Детска Бебе Корист Кукли

DEN 15379.00
DEN 17088.00

Стока
Достапно.

1000pcs DHL Симпатична Цртан филм Животинско Прст Кукла Биолошки Животинско Прст Кукла Кадифен Играчки Детска Бебе Корист Кукли 1 set=10pcs
пакување : OPP големина : 7cmx3cm тежина : 5~5.5 g/еез 1 пакет=10 различни стил

Детали

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Кукли Тип:
Прст Марионета
Број На Модел На:
Животно Прст
Материјал:
Кадифен
Предупредување:
Животно Прст
Свеж

Избор на клиенти