.

.

New
27cm Раѓа Бебе Кукла Целосна Меки Силиконски Винил Тело Принцеза Кукла Lifelike Новороденче за Девојка момче Подарок бања играчки

27cm Раѓа Бебе Кукла Целосна Меки Силиконски Винил Тело Принцеза Кукла Lifelike Новороденче за Девојка момче Подарок бања играчки

DEN 1468.00
DEN 1631.52

Стока
Достапно.


27cm Раѓа Бебе Кукла Целосна Меки Силиконски Винил Тело Принцеза Кукла Lifelike Новороденче за Девојка момче Подарок бања играчки
Опис На Производот
Големина : 27cm. отстапување постои поради различни мерење начин.
Материјал : целосна силикони тело Коса : Без коса, рачно насликана. Пол : Девојка родова Боја : како на сликата прикажани Очи : Затворени очи, не може да се отвори

Детали

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Предупредување:
NO
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Димензии:
27CM
Професии:
балерина
Број На Модел На:
NJ17061101
Тема:
Професии
Mfg Серија Број:
Моден
Батеријата:
NO
Форма:
1/12
Свеж

Избор на клиенти