.

.

New
Blyth кукла Голи кукли чоколадо боја Лиу Хаи права коса 30cm обичните тело може да се замени тело DIY кукла погоден за шминка

Blyth кукла Голи кукли чоколадо боја Лиу Хаи права коса 30cm обичните тело може да се замени тело DIY кукла погоден за шминка

DEN 2256.00

Стока
Достапно.

Добредојдовте во мојата продавница Кукла : Blyth голи кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) боја на Очите : четири стилови може да се менува прашува : Кукла тело е обичен тело, од вкупно 7 зглобовите. На Blyth Кукла се состои од четири делови : скалпот (вклучувајќи ја мека и скалпот и косата), маската, телото на окото, телото. функција : Секоја кукла има четири пара очи, два пара на strabismus два пара, ние им даде четири кукли очите четири-колор фотографии, зад кукла е јаже, секој може да го користат само еден пар на очите, наместо на телото можат да се наведнуваат на коленото

Детали

Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Бренд Име:
Blygirl
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ништо
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 8 години
Димензии:
30cm
Карактеристики:
diy играчка
Тип:
Моден Кукла
Форма:
1/6
Mfg Серија Број:
Моден
Пол:
Девојки
Свеж

Избор на клиенти