.

.

New
45СМ Винил Раѓа Кукла Деца Партнер Подарок за Девојчиња 18 Инчен Бебе Жив Меки Играчки за Деца,Lifelike Раѓа Бебиња Bonecas

45СМ Винил Раѓа Кукла Деца Партнер Подарок за Девојчиња 18 Инчен Бебе Жив Меки Играчки за Деца,Lifelike Раѓа Бебиња Bonecas

DEN 3843.00
DEN 4991.52

Стока
Достапно.

Поради Пролетниот Фестивал Празник во Кина,превозот ќе биде одложен за нарачки од Февруари 9 - Февруари 25 ,ве молиме да се напомене!
2. Капка Превозот е Добредојдена! Само цел, со целосно име и презиме и адреса!
4 .Ако не можат да чекаат за воздухопловната бавно превозот ( 3-5 недели за повеќето области,6-16 недели да бразил,1-2 недели до НАС ) ,ве молиме да изберете друг или контакт кинеско создавање играчки и подароци продавница!
Повратните информации :
1.Ние ги испратите по случаен избор ако нема забелешка за бои. Ве молиме забелешка на посебни барања (боја,вредноста на декларацијата),ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Бидејќи го вашиот повратните информации се многу важни за одржување на нашата одлична репутација ние во голема мера ќе го цениме вашиот 5 ѕвезди повратните информации!
2.Ако имате било каков проблем, ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас : ) Ние ги нашите повратни информации оценка многу сериозно и ќе бидете сигурни дека се задоволни.
45СМ Винил Раѓа Кукла Деца Партнер Подарок за Девојчиња 18 Инчен Бебе Жив Меки Играчки за Деца,Lifelike Раѓа Бебиња Bonecas
Карактеристики на производот :
Кукла Големина : околу 18 Инчи/45 cm
Кукла е главата и екстремитетите се мек винил!
Кукла е телото памук внатре!
Очи : кукла очите не можат да трепка!
Коса : увезени mohair, рака-имплантација!
Пакување : без шарени кутија!
Важно :
1.

Детали

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
tildas
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Карактеристики:
Образовниот Модел
Број На Модел На:
YDK-49R1,Раѓа кукла
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли
Предупредување:
памук тело кукла
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
околу 18 инчи/45СМ
Батеријата:
Не се потребни за раѓа кукла играчка
Материјал:
Винил
Тип:
Прероди Кукли
Форма:
заврши кукла
Е Прилагодена:
Yes
внимание:
Само кукла и кукла е облека
Материјал:
Винил Кукла
Големина:
За 45СМ бебе кукла
Тип:
Кукла бебе родено,Раѓа бебе кукла
Paficier:
Вклучени
Свеж

Избор на клиенти